COVID19 INFO: VORES FYSISKE BUTIKKER HOLDER DELVIST LUKKET INDTIL 8. FEBRUAR 2021 - DET ER DOG MULIGT AT BESTILLE OG AFHENTE VARER I BUTIKKEN, SAMT AT INDLEVERE UDSTYR TIL REPARATION. VI SVARER PÅ TELEFONEN, SÅ RING TIL OS FOR AT LAVE EN AFTALE OM INDLEVERING ELLER AFHENTNING. FREDERICIA TEL.: 7592 3003 - HADERSLEV TEL.: 74533003 - VORES TEKNIKERE KAN OGSÅ FORETAGE BESØG HOS DIG.

HURTIG LEVERING
Vi leverer fra dag-til-dag

KÆMPE UDVALG
Stort udvalg af kvalitetsprodukter

AFHENT I VORES BUTIKKER
Spar fragten ved afhentning

EGET VÆRKSTED
Byg og reparation af pc'er/bærbare

Moduler til netværksmodtagere

Vis:
Sorter efter:

Ubiquiti Networks UF-MM-10G SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multi-mode modul til netværksmodtager

Ubiquiti Networks UF-MM-10G. Dataoverførselshastighed (maks.): 10000 Mbit/s, Grænseflade type: SFP+,..

322 DKK
Ekskl. Moms: 258 DKK

Ubiquiti Networks UF-MM-1G 1250Mbit/s SFP 850nm Multitilstand modul til netværksmodtager

Ubiquiti Networks UF-MM-1G. Dataoverførselshastighed (maks.): 1250 Mbit/s, Grænseflade type: SFP, Fi..

141 DKK
Ekskl. Moms: 113 DKK